abanobete4e53

Abanobete Atef Atef itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Abanobete Atef Atef itibaren Texas

Abanobete Atef Atef itibaren Texas

abanobete4e53

Bu kitabı hem İngilizce hem de İspanyolca okudum. Yazar Portekizce yazdığı için İspanyolca çevirinin çok daha saf, daha fazla anlamı olduğunu düşünüyorum. Bu kitabı çok sevdim ve sık sık küçük pasajları tekrar okudum. Paolo Coelho benim en sevdiğim yazarlardan biri.

abanobete4e53

Orta Doğu Krizi'ne hoş bir giriş gibi görünüyor - 80'lerin sonlarından beri çok şey değişmiş olsa da, desenler yerinde.

abanobete4e53

10/5/09 Bu yıllarda kitaplar listesi yasaklandı.

abanobete4e53

Bu kitabı çok sevdim!

abanobete4e53

Sadece 'Çıkış Yok' okudum ama çok beğendim. "Cehennem ... diğer insanlar" teklifinin farkında değildim. Bu oyundan geldi, ama her zaman duyguları kabul ettim. Çığır açıcı ya da hiçbir şey söylememeliydim (tarihsel bağlam hakkında hiçbir şey bilmememe rağmen, ortaya çıktığında olabilir) ama basit, rezonanslı bir noktaya sahip sağlam ve kolay bir okuma.

abanobete4e53

Stephanie Plum romanları benim için bir kitapta rahat yiyecekler haline geldi. Yeni veya beklenmedik bir şey olmaz, ancak bazen sadece tahmin edilebilir arıyorum, yüksek sesle eğlence gülüyorum.

abanobete4e53

Bu kitap üzerinde yavaşça meditasyon yap.

abanobete4e53

İyi kitap. Bu yeniden okundu, ama okuduğumdan bu yana yıllar geçti. Mass'daki fakir bir çiftçinin ve sevgisiz evliliğinin üzücü hikayesi. Gelen üzücü sonun ne olduğunu bilsem de yine çok keyif aldım.

abanobete4e53

White, ilginç bir hikaye yazıyor, bu da bazen yetiştirilmenizin sonunda yeniden düşünmeniz gereken zorluklar yaratabileceğini gösteriyor.

abanobete4e53

Çoğunlukla tarifler. Çok fazla yeni bilgiye sahip değil (yani hayvan yüzleri olan yiyecekler gibi okul öncesi çocuklar), ancak Lad'in ilk yiyeceklerini besleme konusunda daha az korkutmamı sağlıyor (yulaf ezmesi, tatlı patates, havuç, kuru erik ve elma sever) sos / meyve suyu & "bezelye bir şans veriyor" bu hafta - haha). Bezelye patates ve ardından patates ve brokoli olacak sonra bir sonraki yeni gıda şüpheli. Çocuklarını bir gıda heves aşamasında ne yiyebileceklerini ya da (küçük çocuklar) yemek yemek için çok meşgul olduklarını düşündüklerinde neyin aklını başaramayacağını düşünen acemi bir ebeveyn için yararlı bir kitap. Süslü veya garip bir şey yok - çok sayıda çocuk çekiciliği olan çok çeşitli sağlıklı yiyecekler.

abanobete4e53

Sesli kitabı dinledi, yazar tarafından anlatıldı. Stand-up zirvesindeyken ne kadar komik olduğunu hatırlıyorum, tüm hikayesini duymak müthiş!

abanobete4e53

Kitabı beğendim. Maggie hoş bir karakterdi. Onunla ilişki kurmak kolaydı ve zamanla onu da şapırdatmak istedin. Pete de gerçekten sevimli ve sevimli idi, ama ben de onu şapırdatmak istedim. Çünkü ikisi de sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda ortaklarıyla da aptalca hatalar yapıyorlardı. Lottie ilginçti. Özellikle Maggie, sahte iddialar altında olsa bile onunla dostça davranabildiğinden. Christen'in benden uyandırdığı tek tepki "meh" idi. Keşke biz orada Sarah ve Sheila hakkında biraz daha vardı. Her ikisi de Maggie için çok önemliydi, ama görünüşe göre tam bir adalet yapılmamışlardı. Her neyse, Rowan Coleman bu kitapla harika bir iş çıkardı. Maggie ve Pete için hep bağlandım ve kök saldım.

abanobete4e53

Katie Slay Me by MacAlister incelemesi benim için zor olan kitaplardan biri. Teknik açıdan, hikaye iyi yazılmış. Bu kaygan ve hızlı bir şekilde keşfedilen ilginç bir dünya ile hızlı, komik bir okuma. Ve ikincil ve yardımcı karakterler bir yuh. Arsa ilginç ve beni çiş saat okuma tuttu. Yani evet, kesinlikle teknik olarak, kitap iyidir. Benim sorunum ana karakter, Aisling Grey. Bu kesinlikle kişisel bir görüş ve belirli bir okuma tercihi, ancak Aisling kadar beyinsiz olan kahramanlarla ilgili önemli bir sorunum var. Sadece saf ve clueless değildi (bunun bir zenginliği olmasına rağmen), ama yankılarının kapsamı hakkında ilk ipucu olmadan yaptığı eylemler hakaretle yoğundu. Ve "ayy, özür dilerim, bilmiyordum" mazereti benim için kişisel olarak kesmiyor. Kahramanın Aisling kadar clueless başladığı ve bir dizi ilerledikçe karakterin gelişiminin tadını çıkarmaya başladığı birçok kitap okudum, bu yüzden burada umutsuz değilim, ama bu kitap için sadece onu sevmiyor. Ve gerçekten, sadece aptallık ya da naiflik değildi, aynı zamanda bir insanın çok hoş olmadığı gerçeğiydi. Jim'e "o" yerine "o" olarak bahsetmeye devam etmesi beni gerçekten rahatsız etti - ve evet, biliyorum, o bir iblis, ama heck, zararsızdı. Ve şeytanlara veya diğer dünyaya sadece birkaç gün önce var olduğuna inanmayan biri için, Jim'i yeterince hızlı bir şekilde nesnelleştirdi. Onu kısırlaştırmak için bir tehditten daha bahsetmiyorum bile, keskin nişancıları kendi gözlerime alırdım. Tüm kitap boyunca hadım ile bir şeytan köpeğini tehdit edeceksen, en azından temayı biraz değiştir. Drake bir sorunum daha var. Her neyse, onunla Aisling arasındaki ilişki. İlginç ve benzersiz bir arsa noktasıydı - önce, birbirlerini bilmeden, güvenmeden ve hatta sevmeden çiftleştiler - ama kitap boyunca bir ilişkinin gelişmesini tercih ediyorum (yine bu kişisel bir tercihtir) ve durumun böyle olması için yeterli değildi ... ve öyleyse, ona da kredi vermeyen bu uzun, karanlık, gizemli bir araçtı. Sonunda sadece birkaç yüz zamanı sahnesi olan mavi ejderha wyvern'a daha fazla ilgi duydum ve ilgimi çekti. Şimdi, belki de Drake'in davranışı onun kültürü ve çiftleşme ritüelleri ile ilgili olduğu için, ama bu kitapta anlatılanlardan hiçbirini alamadım (arkadaşlarından kavga eden ejderhalar hakkında yorum yapmaktan daha fazla değil), bu yüzden zevkimi azalttım bu kitabın. Bir sonraki kitapta, bu çözülürse veya çözülmeye başlarsa, bir bütün olarak dizi benim için daha hoş olabilir. En azından bir sonraki kitap için diziye devam edeceğim. Bu kitabın beni tam anlamıyla yüksek sesle güldüren kısımları vardı ve dediğim gibi, kahramanı sevdiğim ve dizinin kahramanı rolüne girerken dizinin tadını çıkardığım diğer dizilerin başlangıcını okudum. Aisling'den nefret etmiyorum ... Sadece seçimlerini sevmedim. Umarım bu dizi böyle devam eder, çünkü bir kitap okurken kelimenin tam anlamıyla kahkaha atmam neredeyse imkansız ve bu kitapta çok iyi kıkırdamalar var. ~ * ~ * ~ * ~ İncelendi İyi Bir Kitap İçin Başka Bir Hak.

abanobete4e53

Tutkulu J. Reilly, şimdiye kadar karşılaştığım en sinir bozucu edebi karakterlerden biri. Ben kesinlikle onun eylemleri tarafından eğlendirilenden daha sinirli. Bu duyguları kışkırttığı için Toole'ya vermeliyim.