alsholi

Abdallah Elcholi Elcholi itibaren Teșila 107645, Romanya itibaren Teșila 107645, Romanya

Okuyucu Abdallah Elcholi Elcholi itibaren Teșila 107645, Romanya

Abdallah Elcholi Elcholi itibaren Teșila 107645, Romanya

alsholi

Dos Passos'un üçlemesini oluşturan üç kitaptan hiç etkilenmedim. Bu üçlemenin yüksek edebi görüşünün, yazma tarzının gerçek değeri üzerine olduğundan daha fazla şok değeri üzerine inşa edildiğine inanıyorum. Fonksiyondan daha fazla form. Bu yüzyılın ilk çeyreğinde Amerikan'da gerçekleşen ot kökleri sosyalist hareketinin derinliğini ve genişliğini vurguladığını (veya belki de daha fazla vurguladığını) söyleyeceğim. Elli yıllık Soğuk Savaş McCarthyism'den sonra, Eugene Debs'in ve diğerlerinin bu tür bir hareketi başarı ile yönettiğine inanmak zor. Amerikalılar olarak, sosyalizmin anatem olduğuna inanmak için o kadar programlandık, ama o zamanlar bu kitaptan ve çağından diğerleri, Amerika'nın ne yapacağından tam olarak emin değildi.

alsholi

Dürüstlükten sonra açlıktan bahsetmek: "Doymuş bir adam aramıyor. Artık aç değil. Memnun ve aramaya istekli değil. Ama açlıktan ölmüş bir adam [her şey] yiyecektir. Aç olduğunu arıyor. kırılgan manevi açlık? Küçük bir zevk ve bir süredir iyiyiz. Uzun süre aç kalmıyoruz. " "[Kutsal yazılardaki pek çok ayet] gerçek açlıktan - özlem, peşinden koşma, arayıştan bahsediyor. Boş karın açlığı. Tanrı'nın aradığı açlık budur. Kesinlikle O'nun İçeriği. O bizim her ihtiyacımızı karşılar, ama tatmin olmaz. O kadar dolu hissetmiyoruz ki artık Tanrı'nın bilgisini ve varlığını istemiyoruz. " Page 135 "'Ne yapıyorum?' ağzını açıp ağzını eliyle kapladı. " Birçok esneme ve diğerleri nefes nefese dedi. “'Aynı eylemin iki farklı şey gibi görünmesi ilginç değil mi? Eğer esniyorsam, haklı olarak yorgun veya bıkkın olduğumu varsayacaksınız. Beni izlemek bile sizi yorgun hissettirebilir. Ancak, eğer nefes alıyorsam, biraz heyecanlanacak ve neler olduğunu bilmek isteyeceksiniz. En az sıkılmış ve yorgun olmayacaksınız. Bu kadar bulaşıcı olacaktır. Tanrı'nın sözüne en son cevabınız neydi? Bir nefes nefese mi yoksa bir esneme mi? , değil mi? "

alsholi

Sevdim-- ama sesi dinledim ve bir J kitabı için çok güzeldi. Oldukça yoğun bir savaş sahnesiyle sonuçlanan ilginç karakterler ve biraz "destansı" bir arsa. Kesinlikle dikkatimi çekti.

alsholi

Bence bu, sözlerimizin gücü üzerine güçlü ve düşündürücü bir kitaptı. Hatırlıyorum, herkes ilk çıktığında konuşabiliyordu. Mesajın bu formatta (bir roman olarak) kurgusal olmayandan daha güçlü olduğunu düşünüyorum, çünkü yazar bize hayatın başkalarının duyması için düşünmemiş olabileceğimiz dikkatsiz kelimelerle nasıl değiştirilebileceğini ayrıntılı olarak gösterebilir.

alsholi

umursamadım diye ödünç aldım ve ondan istediğim tek şey hikayelerdi. ama yanılmışım. Bu adam lanet bir dahi. bence o benim gibi. yoksa çok iyi arkadaş olabilirdik. ona aşığım.

alsholi

Bu kitabı oldukça hızlı sürdüm. Hikayeyi beğendim, ancak bir kısmı Bilim Gerçeklerinden ziyade Bilim Kurgu'ya girdi. Kitabın öncülünün yakın gelecekte başımıza gelebilecek bir şey olduğunu düşünüyorum. Kitabın çok Amerikan merkezli olmadığını merak ediyorum. Yazarın bahsettiği tüm sorunlar tüm dünyayı etkilemez ve kitapta olanlar olursa herkes tamamen mahvolmaz. Yazar, dünyanın geri kalanının çoğunun bu 'yüksek teknoloji kültüründe' yaşamadığı ve bu romanın etkilerinin orada hissedilmeyeceği fikrini bırakma eğilimindedir. Bunu Internet kültürünü veya Oyun kültürünü anladığını düşünen biri için eğlenceli bir hızlı okuma olarak tavsiye ederim. Gelecekte daha da paranoyak olmak istiyorlarsa kesinlikle insanlara bunu okumasını söylerdim * sırıtıyor *

alsholi

"İnsanlar sevdikleri kitapları paylaşıyorlar. Kitabı okurken hissettikleri iyiliği veya sayfalarda buldukları iyiliği arkadaşlarına ve ailelerine yaymak istiyorlar. Sevilen bir kitabı paylaşırken bir okuyucu aynı heyecanı, zevki paylaşmaya çalışıyor Peki ya paylaşırlar? Kitapların ve belirli bir kitabın sevgisini paylaşmak iyi bir şeydir ama aynı zamanda her iki taraf için de zor bir manevradır. özgür bir görünüm için ruhunu tam olarak açıyor, ama kitabın favorilerinden biri olduğu yorumuyla eline geçtiğinde, böyle bir kabul, ruhun barikatına çok yakın. bir kitabı sevmeyi itiraf ediyoruz, ister romantizmi, macera için çürümek ister suçtan gizlice büyülenmiş olsak da, kitabın kendimizin bir yönünü gerçekten temsil ettiğini kabul ediyoruz. " -p.101 Cidden daha iyi söyleyemezdim. Bu kitap özünde ilişkilerle ilgili bir kitap. Ve bekar ve çoğunlukla bağlı olmayan bir kız olarak, yazarın ilişkilerinin çoğuyla (kocası, çocukları, üvey kızı ile) ilişki kuramıyorum, ancak kitaplarla olan ilişkilerini derinden ilişkilendiriyorum. Kitaplar iyileşiyor. Kitaplar, bir gerçeklik dozu, çocuk, kaba veya haksız davranışların açık bir şekilde uyarılması olabilir. Ve buldum ki, bir şekilde, sanki kaderimde, hayatım boyunca, o zamanda ve yerde benim için tasarlanmış kitaplar aldım. Bu kitap bir istisna değildir. Hayatımda kendimi ciddi bir şekilde bağlantısız hissettiğim bir zamanda, kilometrelerce uzaklıktaki biriyle bir kitap aracılığıyla bağlayabileceğiniz hatırlatılır. Büyükbabanızı bilmiyorsanız, paylaşılan bir favori yazar aracılığıyla kim olduğunu tadın. Bu yüzden, ruhsal bir jestle, bu kitabı okumayı seven her yere insanlara yürekten tavsiye ediyorum. Sevginiz yeniden canlandırılsın, yenilensin ya da basitçe doğrulanabilir.

alsholi

Kitap filmden çok daha iyi!

alsholi

Zavallı bir çiftlik çocuğu, ejderha kuluçkahanesine sahip bir yumurta bulur. Daha sonra ejderhayı evcil hayvan olarak alır ve bilmeden kendini ejderha binicileri dünyasına fırlattı. Babasının katillerini izlemek için antrenörü Brom ile bir yolculuğa çıkıyor.

alsholi

Oylama 3.5 Yani, Loner'da Dillon Cassidy (Who's the Boss Kimden Riley'nin DEA arkadaşı) ve Sydney (Hidalgo İlçesi muhabiri) var. Sydney harika bir muhabir, inatçı ve bir mil öteden bir hikaye kokusunu alabiliyor. Büyük şehir yolunu denedi ve bunun yerine bıçaklandı (bir arkadaş tarafından ve nişanlısının onu gerçekten sevmediğini fark etti) ve şimdi nerede olduğunu seviyor. Yani, iki genç çocuk kaybolduğunda, bir hikaye olduğunu bilir ve avlanır. Dillon ile en son tanıştığımızda yakıldı ve rozetini teslim etmeyi planladı, ancak bir uyuşturucu lorduna asıldı, bu da yaralanmasına ve omurgada herhangi bir anı felç edebilecek bir mermiye neden oldu. Yani, şimdi emekli ve bir münzevi gibi yaşıyor, arkadaşı Riley ona iki çocuğu izlemek için yardımına ihtiyacı olduğunu söylediğinde. Dillon emin değil, sırtı onu biraz sınırlıyor. İkisi de aynı pistte oldukları gibi birbirleriyle karşılaşırlar ve Dillon o kadar kibar değildir, ancak Sydney itme değildir ve istediği gibi yapar ve erkeklerden birinin cesedini keşfeder. Özellikle aralarındaki itme ve çekme kitabından keyif aldım, Sydney çok bağımsızdı ve Dillon, herhangi bir anı felç edebilecek bir erkekle bir kadına karışmak ve eyerlemek istemiyordu. Muhabirleri olan kitapların büyük bir hayranı olmasam da, bu çok eğlenceliydi, Dillon'un sonunda onu itmesi ile ilgili bir sorunum vardı ve onu sadece o zaman kabul etmesini isterdim. Şimdi, Sydney'in muhabiri Blake'in yer aldığı Lady in Red'i okuyacağım.

alsholi

Bu kitap harika, özellikle biraz farklı kim olduğunu bildiğiniz herhangi bir çocuk için - şüphelendiğiniz kişi kaçmak için gizli dünyalar olduğunu zaten biliyor - bu kitap bunun doğru olduğuna dair bir ipucu.