chenzetao

Peter Chen Chen itibaren Ali Çetinkaya Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye itibaren Ali Çetinkaya Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye

Okuyucu Peter Chen Chen itibaren Ali Çetinkaya Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye

Peter Chen Chen itibaren Ali Çetinkaya Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye

chenzetao

Bu kitap, kız arkadaşını öldüren ve daha sonra çılgınlığı savunan genç bir adamın gerçek hikayesini anlatıyor. Yazar ayrıca, delilik savunmasının geçmişte nasıl kullanıldığına ve nasıl manipüle edildiğine dair kısa bir geçmiş sunuyor. Bu özel durumda, bence delilik savunmasını kendi yararına kullanabileceğini bilen bir adamın cümlesini azaltmaya yardımcı oldu. Ne yazık ki, yazar çok garip oldu ve sabun kutusunda biraz fazla duruyor ve bu kitaptan 100 sayfa kesebilirdi.

chenzetao

İçeri girmek biraz yavaş ama iyi bir hikaye. Ben arsa veya biten - heyecan değildi ama iyi bir okuma.

chenzetao

İlginç bir öncül .... Müslüman bir adam 9/11 anıtını tasarlama yarışmasını kazanır.

chenzetao

Bu kitabın eşimin hamileliği ve oğlumuzun hayatının ilk haftaları boyunca benim için oldukça yararlı olduğunu kanıtladı. Ay-ay aldım ve haberdar olmak için yeterli bilgi vardı ama yakında ilk kez babamı daha fazla boğmak için çok fazla değildi. Tüm hamilelik bilgilerine ek olarak, sonunda "Bugün Baba olmak" ile ilgili olarak, erkeklerin ebeveyn olarak oynadığı rol ve toplumun babalara bakış açısı hakkında benzersiz perspektifler sunan güzel bir bölüm var. Eğer bir baba olmak üzereyseniz ve doğrudan ve genellikle mizahi bir yardıma ihtiyacınız varsa, bu kitabı alın.

chenzetao

Anne Frank inanılmaz bir ruh!

chenzetao

Bu kitap beni 60'ların ve 70'lerin şarkıcı / şarkı yazarlarında bulabildiğim kadar çok kitap okumaya başladı. Kitap, bu dönemin müzikal simgelerinin LA'daki Laurel kanyonunda yaşadığı bir zamana benziyor. Birlikte takılıyorlar, birbirleriyle çıkıyorlar ve hepsi hakkında şarkılar yazıyorlardı. Gecelerini Troubadour'da birbirlerini oynayarak ve dinleyerek geçirdiler. Kitabı sevdim ve bittiğinde üzgünüm. Kitabı okuduktan sonra "thebrombies.com" adlı bir web sitesine gitmelisiniz. Jo Ellen'ın odasına gidin ve "Troubadour" adlı kısa öyküsünü okuyun. Kulüpteki tüm bu insanlarla takılan ama şöhret ve servete gitmeyen bir müzisyendi. Kitapla mükemmel bir bağ kurar.

chenzetao

NEFİS!!! Sadece bu masalların daha az, dolayısıyla daha uzun olmasını dilerdim. Yeter!

chenzetao

Bu kitap müthiş. Ben okundu çocuklar kadar (muhtemelen daha fazla) zevk! Kitap esasen sorunlu okul çocuğu Bradley Chalkers ve davranış problemleri nedeniyle diğer sınıf arkadaşlarıyla uyum sağlama mücadelesi ile ilgilidir. Bradley'in arkadaşı yok ve okuldaki notlarını önemsemiyor. Sonuç olarak, bir yıl geri tutulur ve onu 5. sınıftaki en büyük çocuk yapar. Bradley biraz kabadayı olarak tanımlanabilir. Diğer çocukları tehdit eder ve tanıştığı herkese karşı oldukça kötüdür. Diğer çocukları etkilemek için sürekli yalan söyler ama ilgilenmezler. Yeni okul danışmanı Carla ile tanışana kadar. Onu gizlice seviyor ama bilmesini istemiyor. Bradley sonunda yeni çocuk Jeff Fishkin ile arkadaşlık kurar. Bradley, Jeff'i sınıflarındaki kızları dövmek ve banyolarına gizlice girmeye teşvik etmeye çalışana kadar oldukça yakınlaşırlar. Jeff hevesli değil, bu yüzden neden doğru zamanın olmadığı konusunda bahaneler uyduruyor. Hikaye boyunca Bradley'de dramatik bir değişiklik görüyoruz. Kendini daha iyi hissetmek için küçük çocukları seçen kabadayı olarak başlar, ancak Carla'nın yardımıyla yavaş yavaş bundan uzaklaştığını görür ve deneklerinde üstün olmaya başlayan bir çocuğa olgunlaşır. Sonunda okuldan oldukça keyif alıyor. Kitap büyümekle ilgili bir hikaye anlatıyor. Bu kitabı 5 yaşındaki bir çocuk grubuna okudum ve onunla ne kadar tam etkileşime girdiklerine şaşırdım. Kitap, çocukların sevdiği komik ve iğrenç anlarla doludur.