ghldus21e75f

Heoiyeon Jung Jung itibaren Kutta, Karnataka 571250, Hindistan itibaren Kutta, Karnataka 571250, Hindistan

Okuyucu Heoiyeon Jung Jung itibaren Kutta, Karnataka 571250, Hindistan

Heoiyeon Jung Jung itibaren Kutta, Karnataka 571250, Hindistan

ghldus21e75f

bu inanılmaz İngiliz kadın bu kitap için kosta ödülünü kazandı; hiçbir Amerikalı kadın yaşlanması, yaşamı, yaklaşmakta olan ölümü, sevgilileri ve sevgilileri hakkında bu kadar dürüstçe yazmaz !!! Kristal berraklığında, komik ve eğlenceli ve çok canlı - kitabın bitmesinden nefret ettim.

ghldus21e75f

Tuhaf, ama ilginç bir kitap. Biraz dindar, ama keyif aldım.

ghldus21e75f

en şaşırtıcı kitap, başkalarının neler olduğu ve zorbalığın sonuçları hakkında bilgi sahibi olmak için okulda okunmalıdır, böylece böyle şeyler asla daha güvenli olabilir.

ghldus21e75f

To Dance okumayı gerçekten çok sevdim! Gerçekten kısa olmasına rağmen, hikayeyi iyi anlatıyor.

ghldus21e75f

Değişen ortamlara ve nasıl adapte olabileceğinize dikkatinizi çekmek eğlenceli bir kitap. Motivasyonel bir mesaj verirken okuyucuyu eğlendirmek için bir benzetme tarzında yazılmıştır.

ghldus21e75f

Annem bu kitapları sever. Tiger'ın annesi bu kitapları sever. HPB'deki favori müşterim bu kitapları çok seviyor. Bir tane vardı ve bu sabah okumaya başladım. Çok güzel ve akıllı ve komik!

ghldus21e75f

analiz ve biyografinin güzel karışımı

ghldus21e75f

Parmak uçlarımda tutun ve teknikler, pozlama ipuçları vb. İçin HERHANGİ fotoğraf kitaplarından daha fazlasına bakın. Bryan Peterson harika.

ghldus21e75f

Tamara St.John, Hopewell General'da yoğun bir stajyer, uzun saatler çalışıyor, kendisi için bir isim yapıyor ve her dakikasını seviyor. Ancak meslektaşı Victor Aguilar, onun için hiçbir şeyi kolaylaştırmama niyetinde görünüyor. İkisi sürekli olarak hasta bakımı konusunda tartışırlar ve hemen hemen her şeyi ve çevresindeki herkesi fark ederler. Ama öyle görünüyor ki, tüm bu düşmanlığın altında, ikisi için de hazır olmayan birbirleri için bir arzu ... özellikle hastane kuralları yasakladığı için. Diğer bir engel, farklı ülkelerden ve kültürlerden olmaları ve bunun bir sorun olabileceği. Hopewell General yaz serisindeki bu giriş, daha önceki ikisi gibi, aşklarının bu kadar çok çalıştıkları her şeyi kaybetme riski taşıyacak kadar güçlü olup olmadığına karar vermek zorunda kalan iki kişinin başka bir örneğidir. Bu dizinin bittiğini görünce üzüleceğim.

ghldus21e75f

Sahiblerin Hindistan'ı İngiliz Raj'ın yaşamının çeşitli yönlerine bir bakış. İyi araştırılmış bir kitap, entrika ve merakla dolu, iki bölüme ayrılabilir - ilki, skandal hayatlarının, lüks içinde (100'den fazla hizmetçiden bir İngiliz çiftine kadar) sefahatle dolu bir gözlemidir. Taç'ta onlara, asla eve geri tahammül edilmeyecek zengin, rahat ve hedonistik yaşam tarzları sundu. İkincisi, boğucu sıcaklık, yerel toplum ve parçaları, korkunç hilelerle sihirbazlarla karşılaşmaların ayrıntılı açıklamaları, sadhus, diğerlerinin yanı sıra brahminler gibi Hindistan'daki yaşamın farklı yönlerine daha fazla vurgu yapıyor. Metni göstermek için çeşitli resimler, birkaç tarihli fotoğrafların yanı sıra sömürge edebiyatı ve dergilerinden birkaç şiir ve alıntı ile Sahibs Hindistan zengin bir bilgi kaynağıdır ve bilmediğimiz ezicilerin yaşamlarına dair içten bir rehber görevi görür. gerçekten çok şey biliyor (Böl ve Fethet kuralı sayılmaz). Bizi 'sahib'in zihnine götürür, daha insancıl tarafını açığa çıkarır, Hindistan'ın mistisizmini, hayranlık uyandıran zengin kültürel mirasını ve geleneklerini (neredeyse nautch partileri gibi) hayranlık ve huşu uyandırır. Son bölümde, bir sahibin listesi ve her birinin özlü bir biyografisi var - Hindistan'a yelken açtıklarında ve oraya ne kadar başarılı bir şekilde adapte olduklarını, Hintli kadınlarla evlendiklerini ve topluma karıştıklarını. Bir Hintli ve ülkemin eğitim sisteminin bir ürünü olarak, Hint tarih ders kitaplarını üzerinde çalışmak için biraz daha az kasvetli hale getirmek için okulda böyle bir şey yürekten diliyorum.

ghldus21e75f

Bunun bir serinin parçası olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Tek başına iyi durdu. Sadece ilk 10 sayfadan sonra yazarı sevdim. Beklenenden farklıydı, bu da beni daha çok sevdi. Sadece bir yaramazlık ve bir ton romantizm vardı.

ghldus21e75f

I know this is a classic, but I just couldn't get through it. Same thing with Jack Kerouac.

ghldus21e75f

All I can say is read this when you have alot of time, you won't put it down!