intellichick

Charity Tran Tran itibaren Laclo, Timor-Leste itibaren Laclo, Timor-Leste

Okuyucu Charity Tran Tran itibaren Laclo, Timor-Leste

Charity Tran Tran itibaren Laclo, Timor-Leste

intellichick

Beden / zihin / Ruh, birlikte kullanıldığında inanılmaz olasılıkların üstesinden gelebilir

intellichick

Bu kitabı kitap kulübüm için okudum. Aslında iyi bir inceleme okumak vardı çünkü kitap seçti. Üçlemenin ilk kitabı ve bir sonraki kitabı dört gözle bekliyorum. Hikaye Marie Antoinette ile Avusturya'da genç bir kız olarak başlıyor ve bizi gelecekteki Kral Louis XVI ile evliliğine götürüyor. O, XV.Louis'in torunu olan dauphin Louis Auguste'dir. Kitap, XV.Louis'in ölümü ile bitiyor. Hikaye kurgusal olmasına rağmen, tüm tarihsel olaylar doğrudur ve Versay'daki mahkeme yaşamının tanımı mükemmel bir şekilde araştırılmış ve belgelenmiştir. En başından beri ilgimi çekti. Kitabı tavsiye ederim!

intellichick

Foucault, hepsi güçlü olmasa da, bazı harika fikirleri olan sosyal antropolojik bir “tarihçi” dir. Güç yapılarına / ilişkilerine ilişkin kavrayışları içgörüseldir, ancak panoptikon fikri tamamen başarısızdır.

intellichick

Çok iyi okumak! Zevk ve dizi sonraki okumak için sabırsızlanıyorum!

intellichick

Haberleri dinlemiyorum, bu yüzden bu hikaye benim için yeniydi. Sürekli okumaya rağmen, bu sadece koymak istemedim nadir bir mücevher olduğunu.

intellichick

Arkadaki özetten beklediğimden farklıydı. Muhtemelen bir buçuk gün içinde bitirdim, çünkü ilgi çekici buldum ve beni okumaya devam ettim. İçinde sihir bulunan bir sürü kitap okudum ve bu kitapta benzersiz bir bakış açısının yanı sıra kitapta birden fazla yarış var. İnsanlar, ölümsüzler ve diğerleri. Orada birbirlerine tepkiler bazen eğlenceli olabilir. Ana karakter iyi yazılmış ve hiçbir şeyin onu tutmasına izin vermiyor, bu da ana kadın karakterinde okumak güzel. Her ne kadar bazen özellikleri bana okuduğum başka bir dizinin erkek karakterini hatırlattı. Arsa katlamalarını beğendim ve dizinin bir kitaptan diğerine nasıl bağlandığını, zaman atlaması olmadan sevdim.