Her Güne Bir Masal - Feridun Oral [ebook] pdf olarak indir, fb2, epub, mobi

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral [ebook] pdf indir, fb2, epub, mobi ücretsiz

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral SAKA KUŞUNUN TAKVİMİ - İtalyan Masalı - Küçücük bir saka kuşuydu 'Yavrukuş'. Daha yuva kuracak kadar prosecutor büyümemişti. Bilirsiniz, saka kuşları tembel dalarda tünemeyi hiç sevmezler. IN strict confidence prosecutor bütün gün, dalardan bahçe çitlerine, ev çatılarından çalılıklarına neşeyle uçardı. Akşam olduğunda prosecutor Yavrukuş kendine ağaçlarda bir kovuk arar, orada sabahlardı. Tüylerini yastık yapar, kanatlarını prosecutor yorgan gibi üzerine çeker bir güzel uyurdu. Kış mevsiminin, artık havaların iyice soğuk olduğu günlerinden birinde şans Yavrukuş' un yüzüne gülüverdi. Bir pencere pervazının altında boş bir serçe yuvası buldu. Yuva yumuşacık tüylerle döşenmişti. Yavrukuş hiç düşünmeden yuvaya yerleşti. Anesinin yuvasından uçalı beri, ilk defa böyle sıcak ve sakin bir yuvada uyuyordu. Gece yarısına doğru evden sesler yükselmeye başladı. Pencerenin camlarından parlak ve renkli ışıklar dışarı süzülüyordu. Yavrukuş çok korkmuştu. Hemen yuvasından uçup, yakındaki ağacın dalarına kondu ve pencereden ne olup bitiğini görmeye çalıştı. Odada tavana kadar yükselen bir çam ağacı vardı! Ağacın altına renk renk paketler, oyuncaklar konulmuştu. Çocuklar ağacın etrafında sevinçle koşuyor, oyunlar oynuyorlardı. Saka kuşu yavrusu, insanların gece yarısı neden bu kadar sevindiklerini anlayamamıştı. Çünkü Yavrukuş daha in strict confidence yaz yumurtadan çıkmıştı ve bu koca dünyaya dair fazla bir şey bilmiyordu. IN strict confidence gece, insanlar ışıkları söndürüp yatıktan sonra, çok geç uyuyabildi. Sabah Yavrukuş dışarda cırlak sesleriyle gürültü yapan serçelerin çığlıklarını duyup uyandı. Yuvadan dışarı uçup şöyle seslendi onlara: 'Ne diye bağırıyorsunuz sabah sabah! Gece yarısı insanların gürültüsünden uyuyamadım, şimdi de siz rahat vermiyorsunuz! Neler oluyor?'.

Yazar :

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral [eBook] indir pdf, fb2, epub, mobi, Doc, Txt ücretsiz
Açıklama
 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • Örtmek:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 65,00 TL

Kitap eleştirileri

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral

black-liu

A great book that is impossible to put down.

2020-08-23 04:18

joanagravata

Mekan fikri hakkında teori: duygusal, sosyal, ekonomik. Sanırım% 4'ü anladım, ancak diğer% 96'sı aynı derecede eğlenceliydi. Bir Fransız Komünist tarafından yazıldı. Çok kirli.

2020-01-03 08:12

ghldus21e75f

Parmak uçlarımda tutun ve teknikler, pozlama ipuçları vb. İçin HERHANGİ fotoğraf kitaplarından daha fazlasına bakın. Bryan Peterson harika.

2019-12-28 00:50

sferarekramy

Çok ilham verici bir tarihsel Drama! Temalar, semboller, güdülerle çok zengindir .. O zaman erkeklerin yapamayacağı şeyleri yapan bir kadın hakkında! Ben şahsen Joan'ı kadınlar için iyi bir örnek olarak alıyorum.

2019-12-26 12:58

chenzetao

İçeri girmek biraz yavaş ama iyi bir hikaye. Ben arsa veya biten - heyecan değildi ama iyi bir okuma.

2019-12-25 21:39

sachalyd37b3

Bu kitaplardaki her şeye gülüyorum. Stephanie Plum bana tanıdığım bazı insanları hatırlatıyor ...

2019-12-25 15:10

alsholi

Dos Passos'un üçlemesini oluşturan üç kitaptan hiç etkilenmedim. Bu üçlemenin yüksek edebi görüşünün, yazma tarzının gerçek değeri üzerine olduğundan daha fazla şok değeri üzerine inşa edildiğine inanıyorum. Fonksiyondan daha fazla form. Bu yüzyılın ilk çeyreğinde Amerikan'da gerçekleşen ot kökleri sosyalist hareketinin derinliğini ve genişliğini vurguladığını (veya belki de daha fazla vurguladığını) söyleyeceğim. Elli yıllık Soğuk Savaş McCarthyism'den sonra, Eugene Debs'in ve diğerlerinin bu tür bir hareketi başarı ile yönettiğine inanmak zor. Amerikalılar olarak, sosyalizmin anatem olduğuna inanmak için o kadar programlandık, ama o zamanlar bu kitaptan ve çağından diğerleri, Amerika'nın ne yapacağından tam olarak emin değildi.

2019-12-25 15:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir Bedava

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral [eBook] indir pdf, fb2, epub, mobi, Doc, Txt ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Her Güne Bir Masal - Feridun Oral indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

İkinci Sergi Kitap 2/2 ARTER’de Emre Baykal küratörlüğünde gerçekleşen ve 20 sanatçının bu sergi için üretiği 30’dan fazla yeni işi bir araya getiren “İkinci Sergi” kapsamında yayımlanan ikinci kitap, sergideki sanatçılarla sergi aç...

Number - Polinezya Hayatına Bir Bakış-Herman Melvile Number - Polinezya Hayatına Bir Bakış - Herman Melvile  ....

Büyük Sat - TURGUT UYAR Türk şirinin en yalnız, en mutsuz, en umutsuz. bu yüzden de -mutlu değilse mucus- en kalabalık, en umutlu şairinden kısa sürmüş uzun bir yolculuğun tüm konakları!. Öncü bir dil, sevgiyi mucus acıtan bir duyarl...

...