Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) [ebook] pdf olarak indir, fb2, epub, mobi

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) [ebook] pdf indir, fb2, epub, mobi ücretsiz

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) Renklerin iyileştirici etkisi olduğunu bilmeyen yoktur. Hele bu renkler kulanmayı en sevdiklerinizse. Yediden yetmişe her yaş için uygun olan boyama kitabımız sevdiğiniz renkleri kulanmanız için height fırsat sunuyor. Kitabı açtığınızda karmaşık desenler, birbirine geçmiş modelerle karşılaşacaksınız* Sakın korkmayın! Günlük hayataki karmaşadan uzaklaşmanızı sağlayacak olan bounce kitapla içinizdeki resam ortaya çıkacak. Kesinlikle müptelası olacağınız bu boyama kitabı sizleri dünyadan soyutlayacak. Bir an önce işlerimi bitireyimde başına oturayım diye vakit kolayacaksınız. Kural yok, sınırlandırma yok tamamıyla özgür olacağınız bu kitapları istediğiniz yere de taşıyabilirsiniz. Bu yüzden çok pratik bir hobi. İhtiyacınız olan şeyler boya kalemleri ve Renklerin Aşkı" Duyduğumuza göre insanlar hangi deseni hangi renk ile boyasam diye rüyalar görüyormuş. Sakın ha kendinizi fazla kaptırmayın. Başlayınca bırakmak zor oluyor. İyi eğlenceler, iyi boyamalar.

Yazar :

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) [eBook] indir pdf, fb2, epub, mobi, Doc, Txt ücretsiz
Açıklama
 • Yazar:
 • Yayımcı: Ema Kitap
 • Yayın tarihi:
 • Örtmek:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,90 TL

Kitap eleştirileri

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı)

tatenda_tsuro

this is one of my mother's favorite books and she tried to get me to read it for years. i of course assumed that meant it would be "good for me" and ignored her. then i came across it on my own and loved it. so happy to be reading it (well, listening this time) again.

2020-09-19 15:13

charainepo4ff2

for the posers out there who want to get their moves down and stinky. Old school photo's aside, they're of real people. Shows not only what the 26 postures are supposed to look like, but also what we most probably look like in reality.

2020-08-13 07:52

yasseraderghal

Bu kitabı neden düşündüğüm kadar zevk almadığımı anlamakta zorlanıyorum. Hicivli, esprili ve ironik ama beni hiç yakalamadı. Sonunda, yazı tarzı olduğunu düşünüyorum. Düzgün değildi. Birkaç sayfayı iki kez okumak zorunda kaldım ve geri döndüğümde, iklimsel olması gereken gerçekten önemli detayları kaçırdığımı fark ettim. Bu kitap beynimle bir araya gelmedi, bu utanç verici çünkü öncülleri seviyorum. İyi ve kötülüğün ve aradaki tüm arketiplerin kusurlu ve komik karakterlere antropomorfize olduğu botlanmış bir Armagedon ile ilgilidir. Özellikle Kıyametin Dört Atlısı'nın kişileştirilmesinden keyif aldım.

2019-12-28 21:09

tuti82

İyi bir kitap ... ben hastayken bitiremedim.

2019-12-28 03:05

ghldus21e75f

Tuhaf, ama ilginç bir kitap. Biraz dindar, ama keyif aldım.

2019-12-25 17:24

ghldus21e75f

bu inanılmaz İngiliz kadın bu kitap için kosta ödülünü kazandı; hiçbir Amerikalı kadın yaşlanması, yaşamı, yaklaşmakta olan ölümü, sevgilileri ve sevgilileri hakkında bu kadar dürüstçe yazmaz !!! Kristal berraklığında, komik ve eğlenceli ve çok canlı - kitabın bitmesinden nefret ettim.

2019-12-25 17:24

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir Bedava

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir itibaren LiquidFile

5.4 mb. indir

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) [eBook] indir pdf, fb2, epub, mobi, Doc, Txt ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Renklerin Aşkı (Büyüklere Boyama Kitabı) indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

...

Orta Yellow page (Güncelenmiş Yeni Baskı) Renkli Resimli Kuşe Kağıda Kaliteli Baskı İçindekiler: Representation, Harita Çizimleri ve Harita Ölçekleri Astronomi Dünya Hakında Bilgiler Yer küre Hakında Bilgiler Dünya Siyasi Dünya Fizik...